Výsledky vyhledávání

Monterrey Residencial, Mijas

€ 525.000

Ref: 231593

Přehled

  • Updated On:
  • 2 října, 2023
  • 3 Lož.
  • 2 Kou.
  • 110 m2

Popis

Monterrey se skládá z devíti domů, které byly pečlivě navrženy a postaveny podle nejvyšších stavebních norem. Projekt klade důraz na optimální orientaci, soukromí a ekologickou udržitelnost. Všechny byty nabízejí prostorné obývací pokoje s velkými keramickými dlaždicemi, plně vybavenou kuchyň a moderní technologie jako je domácí automatizace a alarmy pro vaše pohodlí a bezpečnost.

Rezidence nabízí různé luxusní prvky, včetně velkých slunečních teras a jacuzzi ve střešních bytech, zatímco byty v přízemí mají vlastní soukromé zahrady. Všechny ložnice jsou vybaveny elektrickými roletami, a hlavní ložnice nabízí koupelnu en suite a šatnu nebo vestavěný šatník.

Nacházející se v oblasti s jedinečným klimatem, Monterrey je blízko všem potřebným službám a zábavě, kterou si lze představit. Od golfových hřišť, přes středomořské restaurace, až po exkluzivní hudební festivaly v Sohail Castle. Je to ideální místo pro ty, kteří chtějí zažít širokou škálu aktivit bez kompromisů.

Oblíbené

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Developerský Projekt
€ 389.000

Alya Mijas, Mijas

4
145 m2
Developerský Projekt
€ 1.190.000

HIGUERON COLLECTION, Mijas

4
2
170 m2
Doporučená
Developerský Projekt
€ 578.000

ELYSEA SUITES, Mijas

3
2
110 m2

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar