Výsledky vyhledávání

Nádherná Andaluská Vila, Sotogrande

€ 5.200.000

Přehled

  • Updated On:
  • 3 října, 2023
  • 6 L.
  • 6 K.
  • 1,032 m2

Popis

Tato luxusní vila v Sotogrande Alto nabízí 6 ložnic a 6 koupelen, včetně samostatného hostinského domu, kanceláře, herny a posilovny. Postavena na dvou pozemcích s rozlohou 3,247m2 a 2,859m2, nemovitost se může pochlubit nádherně upravenou zahradou a nekonečným bazénem s výhledem na golfové hřiště San Roque a moře. Vila má také vnitřní bazén s vlnovým efektem a Jacuzzi. Dvoupatrová garáž s kapacitou pro 20 aut je připravena na výstavbu další vily a je nabízena za 1,1 milionu eur.

Vytápění a Klimatizace:

Vila je vybavena osmi solárními panely, které zajišťují ohřev vody, podlahové vytápění a ohřev bazénu. Klimatizaci zajišťují elektrické čerpadla a některé místnosti mají i samostatné klimatizační jednotky. Vše je řízeno moderním bezpečnostním systémem, video vstupním systémem a elektronickými klíčovými přívěsky pro přístup k bránám a garážím.

Další Vybavení:

Původní design zahrnoval další ložnici s koupelnou, která je nyní využita jako kancelář, takže počet ložnic může být rozšířen na 7. K dispozici je i sušící skříň v prádelně poháněná solárními panely. Zahrada je vybavena francouzskými drenážními systémy a vlastní studní s nádržemi na zavlažování. Celá nemovitost je navržena tak, aby splňovala všechny požadavky na luxusní bydlení.

Oblíbené

Ref: 231947

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Doporučená

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar