Výsledky vyhledávání

Nádherný Pobřežní Penthouse, Estepona

€ 585.000

Přehled

  • Updated On:
  • 16 ledna, 2024
  • 2 L.
  • 2 K.
  • 109 m2

Popis

Tento výjimečný penthouse přímo u pláže se nachází na západním okraji Estepony a nabízí dvě ložnice a dvě koupelny, z nichž jedna je en-suite. Celková plocha bytu je 108 m² a je doplněna o prostornou terasu o velikosti 56 m² s dechberoucím výhledem na moře. Díky jeho orientaci na jih je interiér bytu plný přirozeného světla, což vytváří světlý a příjemný životní prostor.

Byt je plně zařízen a připraven vás pohltit do náruče pobřežního luxusu hned po vstupu. Nejenže se jedná o vysněný domov, ale také o vynikající investiční příležitost s vysokým nájemním potenciálem. K dispozici je jedno garážové stání a skladovací prostor, což zajišťuje maximální praktičnost.

Rezidenční komplex nabízí velký bazén pro relaxaci a rekreaci, a kromě toho máte přímý přístup na pláž a na Paseo Maritimo. Všechny vybavenosti jsou na dosah ruky, včetně snadného přístupu k všem potřebným službám a krátké jízdy k rušnému přístavu v Esteponě.

Oblíbené

Ref: 231939

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Developerský Projekt
Developerský Projekt
Developerský Projekt
Doporučená

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar