Výsledky vyhledávání

Nineteen 41, Estepona

Od € 469.000

Přehled

  • Updated On:
  • 24 dubna, 2024
  • 3 L.
  • 2 K.

Popis

Nineteen 41 je exkluzivní a moderní rezidence 60 apartmánů se 2, 3 a 4 ložnicemi s výjimečnými povrchovými úpravami. Tento rezidenční komplex s čistými, organickými liniemi, které dokonale zapadají do přírodního prostředí, má společné prostory, kde bylo postaráno o každý detail a které zahrnují bazén, SPA zónu, posilovnu, šatny a dokonce i coworkingovou zónu a komunální kuchyně.

Tento rezidenční komplex má bezpečnostní systém a instalaci kamerových kamer, stejně jako systém rozpoznávání SPZ u vjezdu do garáží.

Všechny apartmány jsou prostorné a světlé, s otevřenými prostory a velkými okny navrženými tak, aby maximalizovaly přirozené světlo a využily nádherných výhledů. Rozmístění každé místnosti bylo navrženo tak, aby bylo možné co nejlépe využít prostor a vytvořit pohodlnou a praktickou atmosféru.

Nineteen 41 se nachází na Nové zlaté míli, mezi Puerto Banus a Estepona, v jedné z nejvyhledávanějších oblastí současnosti. Projekt je obklopen některými z nejexkluzivnějších golfových hřišť na pobřeží Costa del Sol, jen pár minut od pláže El Saladillo a Playa del Sol Villacana.

Oblíbené

Ref: 231487

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Developerský Projekt
Developerský Projekt
Developerský Projekt
Developerský Projekt

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar