Výsledky vyhledávání

Nová Stylová Moderní Vila, Marbella

€ 14.500.000

Přehled

  • Updated On:
  • 1 června, 2024
  • 7 L.
  • 7 K.
  • 1,299 m2

Popis

Vila se nachází v luxusní čtvrti Sierra Blanca na Zlaté míli v Marbelle, Villa Tocatta je nově postavený středomořský majstrštyk na velkorysém dvojitém pozemku 5106 m2. Nabízející úchvatný panoramatický výhled, tato vila se může pochlubit bezkonkurenčním luxusem s prvotřídními materiály a moderním vybavením. Od svého velkolepého vstupního foyer se zdvojeným schodištěm až po propracované obytné a jídelní prostory je vila vrcholem elegance a pohodlí.

Hlavní a horní patra nabízejí mix soukromých a zábavních prostor, včetně vysoce kvalitní otevřené kuchyně, formální jídelny, televizního salonku a sedmi ložnic s výhledem na moře. Zejména pak Master suite nabízí „jeho a její“ koupelny a soukromou terasu. Přízemí, s využitím přirozeného sklonu, má pokoje pro personál, fitness a SPA oblast a další místnosti, vše osvětlené přirozeným světlem. Venkovní vybavení zahrnuje upravené zahrady, vyhřívaný bazén a několik míst k venkovnímu stravování.

Pečlivě navržená nemovitost zahrnuje prvky jako jsou mramorové podlahy, panoramatické prosklené dveře a prostornou garáž. S 653 m2 teras, které obklopují 1299-m2 vilu, tato vila orientovaná na jih nabízí nepřekonatelný výhled na Marbellu, což z ní činí výjimečnou investiční příležitost a vysněný domov.

Oblíbené

Ref: 232394

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Luxusní
Doporučená
€ 2.250.000

Vila s Výhledem na Moře a Hory

5
5
201 m2
Luxusní

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar