Výsledky vyhledávání

Nově Zrekonstruovaný Apartmán, Benahavis

€ 749.000

Přehled

  • Updated On:
  • 16 března, 2024
  • 3 Lož.
  • 2 Kou.
  • 134 m2

Popis

Vstupte do tohoto zcela zrekonstruovaného bytu v Las Colinas De Marbella, klidné ohraničené komunitě v Benahavis. Skandinávsky inspirovaný design s otevřeným půdorysem naplňuje domov přirozeným světlem, díky oknům od podlahy až k stropu a orientaci na jihovýchod. Útulný krb a plně vybavená kuchyně s ostrovem jej činí ideálním pro pohodlné bydlení. Z obývacího pokoje vstupte na prostornou terasu a vychutnejte si panoramatické výhledy na moře, hory a golfová hřiště.

Byt nabízí tři prostorné ložnice s vestavěnými skříněmi. Hlavní ložnice se pyšní vlastní koupelnou, zatímco ostatní ložnice sdílejí další dobře vybavenou koupelnu. Vychutnejte si klid vstupu s vlastním vchodem a společným bazénem, ideálním pro letní odpočinek.

Nachází se v klidné rezidenční oblasti a je obklopen horami, Las Colinas De Marbella je v krátké vzdálenosti autem od San Pedro, Marbella a Estepony. Tento byt ve středním patře vyvažuje klid přírody s pohodlným přístupem k moderním vymoženostem, což jej činí ideálním domovem nebo investicí. Naplánujte si prohlídku ještě dnes!

Oblíbené

Ref: 232225

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Doporučená
€ 2.250.000

Penthouse Byu Hills, Benahavis

3
2
151 m2
Doporučená

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar