Výsledky vyhledávání

Nový Apartmán El Higueron, Fuengirola

€ 550.000

Přehled

  • Updated On:
  • 18 října, 2023
  • 2 L.
  • 2 K.
  • 86 m2

Popis

Nový byt s jižní orientací, připravený k nastěhování v říjnu 2023, v exkluzivní urbanizaci Higueron West, se 2 ložnicemi, 2 koupelnami, prostorným obývacím pokojem s jídelnou, otevřenou kuchyní plně zařízenou a vybavenou elektrospotřebiči Neff, prádelnou s pračkou/sušičkou, velkou terasou 34 m2 s výhledem na hory a částečným výhledem na moře. Hlavní ložnice se šatnou a otevřenou koupelnou. Klimatizace teplá a studená, video intercom, domotický systém, vestavěné skříně v obou ložnicích a vstupní hale, předinstalovaný alarm, podlahové vytápění v celém bytě včetně koupelen. Součástí je jedno parkovací stání a jedna úložná místnost.

Higueron West je nový projekt na svazích s výhledem na pobřeží Fuengiroly z exkluzivní a odlehlé polohy. Území určené pro tento projekt má rozlohu 500 000 m2 a zahrnuje svěží zeleň doplněnou stezkami pro pěší, jogging a cyklistiku, dětskými hřišti, parkem pro domácí mazlíčky, pozemky s bio zeleninou, kyvadlovou dopravou do plážového klubu a stanicemi pro elektrická kola a auta. K dispozici bude také Coworkingový prostor určený pro networking a kreativitu.
Tato rezidenční oblast a oblast služeb se nachází pouhých deset minut jízdy autem a třicet minut jízdy vlakem od mezinárodního letiště v Malaze, oblast nabízí vynikající služby veřejné dopravy, které vám umožní dosáhnout hlavních destinací na pobřeží Costa del Sol.

Oblíbené

Ref: 232263

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Developerský Projekt
Od € 625.000

Valley Collection, Fuengirola

3
2
110 m2
Developerský Projekt
Od € 519.000

Higueron Bay Residences, Fuengirola

3
2
115 m2
Developerský Projekt
Developerský Projekt
Od € 574.000

Evergreen Homes, Fuengirola

3
2
150 m2

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar