Výsledky vyhledávání

Oasis Levels Villas, Estepona

Od € 960.000

Přehled

  • Updated On:
  • 24 dubna, 2024
  • 3 L.
  • 3 K.

Popis

Vítejte ve vile Oasis Level Villas, která se nachází v malebné Esteponě na pobřeží Costa del Sol. Naše luxusní uzavřená komunita nabízí 17 moderních samostatně stojících vil, z nichž každá je promyšleně navržena se 3 až 4 ložnicemi, 2 až 3 koupelnami a další toaletou pro hosty. Tyto rezidence se rozkládají na pozemcích o rozloze od 400 do 650 m2, nabízejí nádherný výhled na moře a mají výhled na uznávané golfové hřiště Azata.

Naše vily, které upřednostňují kvalitu i pohodlí, se mohou pochlubit prostornými interiéry o rozloze od 195 do 272 metrů čtverečních, kde je každý detail pečlivě propracován. Svůj zážitek z bydlení můžete umocnit vlastním bazénem a zahradou, které jsou navrženy tak, aby vytvářely atmosféru relaxace a pohody.

Ve vilách Oasis Level Villas jsou vaše bezpečnost a pohodlí našimi hlavními prioritami. Každá vila je vybavena podlahovým vytápěním, plně vybavenou kuchyní a na míru navrženými koupelnami a skříněmi. Pro větší pohodlí budete mít k dispozici také dvě soukromá parkovací místa, z nichž každé je vybaveno nabíjecími body pro elektromobily, které podporují udržitelný životní styl. Zažijte bezkonkurenční kvalitu s interiéry od Gunni&Trentino. Objevte svůj vysněný domov v Oasis Level Villas, kde se snoubí luxus a pohodlí.

Oblíbené

Ref: 231781

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Developerský Projekt
Developerský Projekt
Developerský Projekt
Developerský Projekt
€ 925.000

El Duende, Estepona

4
3
380 m2

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar