Výsledky vyhledávání

Paraiso Pueblo, Benahavis

Od € 3.304.000

Přehled

  • Updated On:
  • 24 dubna, 2024
  • 2 L.
  • 2 K.
  • 90 m2

Popis

Paraiso Pueblo je uzavřený a exkluzivní projekt v andaluském stylu s luxusními nemovitostmi se 2 a 3 ložnicemi, které zahrnují apartmány v přízemí s dobře velkými zahradami a/nebo terasami a podkrovní byty se střešními terasami/solárii, z nichž většina si užívá nepřetržitého, dechberoucího výhled na moře a golf. Všechny apartmány jsou navrženy v moderním, otevřeném plánu, který vám pomůže vychutnat si snadný středomořský životní styl, který nabízí tato okouzlující komunita plná charakteru, která je obklopena přírodními krásami Benahavis.

Společné prostory na míru v Paraiso Pueblo budou zahrnovat klubovnu, lázně, crossfit a jógu, vnitřní posilovnu a bazén, 4 venkovní bazény, upravené zahrady a návsi s vodními prvky, víceúčelové sportovní hřiště, dětský klub a mnoho dalších, které, dohromady vám umožní dopřát si bohatý andaluský životní styl s modrou oblohou.

Oblíbené

Ref: 231473

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar