Výsledky vyhledávání

Penthouse Atalaya Hills, Benahavis

€ 995.000

Přehled

  • Updated On:
  • 4 října, 2023
  • 3 L.
  • 2 K.
  • 129 m2

Popis

V uzavřeném komplexu Atalaya Hills se nachází tento moderní 3-ložnicový, 2-koupelnový penthouse s panoramatickým výhledem na golfové hřiště Atalaya a Středozemní moře. Prostorné obytné plochy s otevřeným půdorysem jsou plné přirozeného světla a bezproblémově navazují na velkou terasu s posuvnými skleněnými dveřmi. Plně vybavená kuchyň a dobře zařízené ložnice, včetně hlavní ložnice s vlastní koupelnou, dokončují tento luxusní byt.

Druhá úroveň nemovitosti nabízí rozsáhlou střešní terasu, která je ideální pro stolování a zábavu pod širým nebem, a je vybavena sluneční terasou, tropickými rostlinami, balíjskou sprchou a grilem. Jako součást zabezpečené urbanizace s vybavením, jako jsou bazény, spa, posilovna a velká parkovací místa, tento penthouse nabízí idylický životní styl v prestižní golfové komunitě.

Penthouse je nabízen kompletně zařízený a zahrnuje dvě soukromá parkovací místa a skladovací místnost v podzemní garáži. Nachází se jen několik minut od pláže, škol a různých vybavení, je to dokonalé místo pro golfový únik na první linii.

Oblíbené

Ref: 232418

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Developerský Projekt
Developerský Projekt
Developerský Projekt
Doporučená

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar