Výsledky vyhledávání

Penthouse Byu Hills, Benahavis

€ 2.250.000

Ref: 252628

Přehled

  • Updated On:
  • 3 března, 2024
  • 3 Lož.
  • 2 Kou.
  • 151 m2

Popis

Tento penthouse je luxusní a trendy, postavený podle nejvyšších standardů kvality. Skládá se ze tří ložnic, z nichž hlavní ložnice má vlastní koupelnu, šatní prostor a další dvě ložnice sdílí koupelnu se sprchou. Obývací pokoj je prostorný a zahrnuje otevřenou kuchyň Bulthaup se spotřebiči Miele. K dispozici je také velká terasa o velikosti 61 metrů čtverečních a solárium s vlastním bazénem, velkou posezením a jídelnou.

Terasa a všechny tři ložnice mají přímý přístup na terasu a výhled na Středozemní moře. Terasa má pohovku pro šest osob a plynový krb. Solárium nabízí tři lehátka, velký jídelní stůl pro 10 osob a pohodlné posezení pro šest. K penthouse náleží dvě parkovací místa v dobře navržené garáži. Koncept architekta nabízí maximální soukromí, každý byt je navržen jako rohový. Komunita nabízí nekonečný bazén s výhledem od Marbelly po Skalní Gibraltar a Afriku. Komplex je obklopen čtyřmi golfovými hřišti, 3 minuty od San Pedro a 45 minut od letiště. V blízkosti je obchodní oblast s obchody s potravinami, lékárnami a restauracemi.

Oblíbené

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Doporučená
Developerský Projekt
€ 620.000

MARBELLA CLUB HILLS, Benahavis

3
2
120 m2

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar