Výsledky vyhledávání

Penthouse Edge, Estepona

€ 2.100.000

Přehled

  • Updated On:
  • 16 března, 2024
  • 3 Lož.
  • 2 Kou.
  • 493 m2

Popis

Luxusní penthouse s nádherným výhledem. Z každé jeho ložnice je nádherný výhled na moře a denní světlo po celý den. Otevřený prostor obývacího pokoje vám dodá pocit, že jste na vrcholu světa. Na terase se nachází soukromý bazén, ve kterém si můžete užívat koupání.

Společenství nabízí velkolepé zařízení jako venkovní bazény, krytý vyhřívaný bazén, centrum zdraví, které zahrnuje krytý vyhřívaný bazén, lázně, saunu a parní lázeň a tělocvičnu. K dispozici je také tenisový kurt a Padel.

Bydlet v Esteponě znamená využívat výhod nové Zlaté míle na pobřeží Costa del Sol. Jedná se o jeden z evropských regionů s nejvyšší kvalitou života. „Zahrada pobřeží Costa del Sol“, která je proslulá svými ulicemi a náměstími s bílými budovami a květinami zdobenými balkony, vyniká tím, že je mladým městem otevřeným okolnímu světu.

Nezapomínejte brát ohled na počasí. S průměrnou teplotou 17 stupňů a více než 320 slunečnými dny v roce je Estepona příjemným místem pro život.

V průběhu let se Estepona vyvinula v sofistikované město s veškerým vybavením a možnostmi trávení volného času a zábavy, které jsou nezbytné pro každodenní život.

Oblíbené

Ref: 231369

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Developerský Projekt
Developerský Projekt
Luxusní
€ 1.795.000

Luxusní Dům u Pláže, Estepona

4
3
249 m2
Luxusní

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar