Výsledky vyhledávání

Penthouse La Quinta, Benahavis

€ 599.500

Přehled

  • Updated On:
  • 4 října, 2023
  • 3 L.
  • 2 K.
  • 129 m2

Popis

Tento apartmán v nejvyšším patře se nachází v malebné oblasti La Quinta v Benahavisu v Malaze a je ztělesněním luxusu a klidu. Nachází se v klidné, dobře udržované komunitě a nabízí panoramatické výhledy na hory i moře, které nejsou ničím jiným než úchvatným.

Tento apartmán o celkové rozloze 129 m2 a vnitřní ploše 104 m2 prošel kompletní rekonstrukcí a představuje moderní a stylový design. Rozsáhlý obývací a jídelní prostor je zvýrazněn velkými dvojitými skleněnými dveřmi, které vedou na soukromou terasu. Díky jihozápadní orientaci apartmánu je terasa dokonalým vyhlídkovým bodem pro úchvatné výhledy a nezapomenutelné západy slunce.

Apartmán má tři dobře vybavené ložnice a dvě koupelny, včetně luxusní en-suite. Každá ložnice je útočištěm pohodlí a nabízí dostatek prostoru pro relaxaci. Interiér, který se prodává kompletně zařízený, se může pochlubit harmonickou směsí materiálů, jako je dřevo, mikrocement a dlaždice, které všemu propůjčují hřejivou, moderní boho atmosféru.

Pro kulinářské nadšence je plně vybavená kuchyň vybavena špičkovými spotřebiči a plynule přechází do jídelního prostoru, což z ní činí ideální prostor pro zábavu.

Poloha je klíčová a tento byt vás nezklame. Díky výhodné poloze v blízkosti obchodů, škol a golfových hřišť nabízí svým obyvatelům snadný přístup k nepřebernému množství služeb a volnočasových aktivit. A pro milovníky pláží je nejbližší pobřeží vzdáleno pouhých 10 minut jízdy autem.

Oblíbené

Ref: 232340

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Developerský Projekt
Od € 620.000

Marbella Club Hills, Benahavis

3
2
120 m2

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar