Výsledky vyhledávání

Penthouse Las Colinas de la Heredia, Benahavis

Od € 2.450.000

Přehled

  • Updated On:
  • 24 dubna, 2024
  • 4 L.
  • 4 K.
  • 219 m2

Popis

Tyto úžasné apartmány v Benahavis s panoramatickým výhledem představují jeden z nejúžasnějších projektů, které se letos objevily na trhu na pobřeží Costa del Sol!

V úchvatné krajině Benahavisu, která je v podstatě úpatím pohoří Serrania de Ronda, se nachází toto architektonické dílo, v němž se nachází některé z nejprestižnějších nemovitostí na pobřeží.
Fasáda budov byla pečlivě vytvořena tak, aby vytvářela zvlněnou vlnovku, která umožňuje jemné propojení architektury a přírody.

Luxusní apartmány tuto formu využívají na svých prostorných otevřených terasách a díky spojení formy a funkce se jedná o velmi organickou architekturu. Uvnitř těchto domů byl kladen důraz na to, aby hlavním rysem integrovaného bydlení bylo prostředí.

Ze všech možných míst jsou nádherné výhledy na Středozemní moře a díky absolutnímu důrazu na použití přírodních materiálů tam, kde je to možné, a ekologicky šetrných systémů v domě mají tyto velkolepé apartmány v Benahavisu poslední slovo v současném luxusu.

Nacházejí se v blízkosti známé rezidenční komunity La Heredia a je zde k dispozici občanská vybavenost, kterou mohou obyvatelé těchto apartmánů využívat, včetně obchodu s potravinami, restaurací a dalších prodejen.

Tyto velkolepé apartmány Benahavis s panoramatickým výhledem by si měl do užšího výběru zařadit každý kupující, který hledá rekreační bydlení nebo skvělou investici v širší oblasti Marbelly.

Oblíbené

Ref: 231152

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Developerský Projekt
Od € 620.000

Marbella Club Hills, Benahavis

3
2
120 m2

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar