Výsledky vyhledávání

Penthouse New Golden Mile, Estepona

€ 1.895.000

Ref: 231933

Přehled

  • Updated On:
  • 16 ledna, 2024
  • 4 Lož.
  • 3 Kou.
  • 155 m2

Popis

Tento nově zrekonstruovaný nádherný penthouse přímo u moře nabízí luxusní životní styl s panoramatickým výhledem na moře. Otevřené přízemí zahrnuje moderní kuchyň se špičkovými spotřebiči od Siemens a hlavní ložnici s vlastní koupelnou, obě navrženy s prvotřídním vybavením. Terasa rozšiřuje obytný prostor, ideální pro stolování a relaxaci na čerstvém vzduchu. K dalším vymoženostem patří podlahové vytápění v koupelnách a elektrické rolety v ložnicích.

Horní patro je oázou volnočasových aktivit a zahrnuje částečně krytý solárium vybavené kuchyňským koutem a grilem. Prostor je dále obohacen o saunu, vířivku a posilovnu, doplněnou o okouzlující vodní prvek. Penthouse je vybaven moderním, energeticky úsporným systémem klimatizace teplého a studeného vzduchu.

Tento mimořádný objekt je součástí zabezpečeného komplexu a zahrnuje podzemní parkování a skladovací místnost. Komunitní vybavení nabízí 24hodinovou ostrahu, pečlivě upravené zahrady a bazén pětihvězdičkového standardu. Prodej zahrnuje veškerý nábytek a dekorace, což umožňuje bezproblémový přechod do vašeho nového luxusního životního stylu.

Oblíbené

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Developerský Projekt
€ 489.000

SOUTH SAND, Estepona

2
2
110 m2
Luxusní
€ 1.990.000

Moderní Dům u Pláže v Esteponě

4
3
249 m2
Luxusní

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar