Výsledky vyhledávání

Penthouse s Panoramatickým Výhledem, Marbella

€ 1.950.000

Přehled

  • Updated On:
  • 4 října, 2023
  • 3 L.
  • 3 K.
  • 294 m2

Popis

Tento kompletně zrekonstruovaný duplexní penthouse se nachází v Los Belvederes, uzavřeném komplexu v La Cerquilla, Nueva Andalucia. Nemovitost nabízí neomezený panoramatický výhled na moře, hory a Golfovou dolinu. Kompletní s 24hodinovou ostrahou, společnými zahradami, bazénem, tenisovými kurty a posilovnou, penthouse zaujímá celé poslední patro svého bloku. Na hlavním patře se nachází prostorný obývací/jídelní pokoj s výhledem na moře, moderní kuchyně s otevřeným plánem a hostinská ložnice s koupelnou.

Vrchní patro hostí dvouvelikostní hlavní ložnici s krbem, šatnou a soukromou terasou. Další hostinská ložnice s koupelnou a prádelna doplňují druhé patro. Moderní vybavení jako aerotermální technologie od společnosti Daikin, podlahové vytápění a zvukový systém Sonos přidávají k atraktivitě penthouse.

K dalším vymoženostem patří parkovací místo a skladovací místnost. Komunita aktuálně uvažuje o přidání paddle tenisových kurtů a je vybavena saunou a posilovnou.

Oblíbené

Ref: 232208

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Doporučená
Doporučená

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar