Výsledky vyhledávání

Penthouse u Pláže se Soukromým Výtahem, Manilva

€ 1.025.000

Přehled

  • Updated On:
  • 3 března, 2024
  • 4 L.
  • 3 K.
  • 166 m2

Popis

Tento luxusní penthouse je součástí vysokostandardního komplexu Los Granados de La Duquesa Ph2, situovaného v blízkosti všech potřebných služeb, což eliminuje potřebu auta. Nemovitost je v docházkové vzdálenosti od přístavu a městečka Castillo, známého svými autentickými rybími restauracemi. Komplex se může pochlubit nádherně zralými zahradami a společným bazénem ve stylu laguny, což jej činí ideálním místem pro nadšence golfu a milovníky pláže.

Penthouse nabízí soukromý výtah z podzemního parkoviště, které zahrnuje dvě parkovací místa, přímo do bytu. Vnitřní prostor vás přivítá dechberoucím výhledem na moře a prostornou obývací a relaxační částí, která se otevírá na obvodovou terasu. Terasa je vybavena barem, vířivkou, jídelním stolem a pohovkami. Vnitřek zahrnuje nedávno zrenovovanou kuchyň s technickou místností. Jsou zde čtyři prostorné ložnice; hlavní ložnice má přístup na terasu a vlastní koupelnu, zatímco ostatní tři ložnice mají vestavěné skříně. Schodiště vede na solárium a další místnost, která je v současné době využívána jako šicí místnost, ale mohla by být přeměněna na další ložnici.

Oblíbené

Ref: 239530

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar