Výsledky vyhledávání

Penthouse v Centru Města, Estepona

€ 990.000

Přehled

  • Updated On:
  • 16 března, 2024
  • 3 Lož.
  • 2 Kou.
  • 140 m2

Popis

Tento penthouse je důkazem elegance a pečlivého přístupu k detailům. Díky nedávné a kompletní reformě, která pozvedla nemovitost na novou úroveň sofistikovanosti, zažijete luxus v každém koutě. Díky chytrému uspořádání nabízí tři prostorné ložnice, které poskytují pohodlí a soukromí každému členu rodiny.

Světlý obývací pokoj s otevřenou kuchyní je srdcem tohoto penthousu. Prostor zde plyne bez námahy a vytváří příjemnou atmosféru pro chvíle společného soužití. Co však tuto nemovitost skutečně odlišuje, je její nádherná terasa. S 20 m2 venkovního prostoru se ponoříte do úchvatného výhledu na moře. Představte si, že se probouzíte s pohlazením mořského vánku a vychutnáváte si vysněné západy slunce z pohodlí svého domova.

Poloha už nemůže být ideálnější. Tento penthouse se nachází v první linii pláže a umožňuje vám ponořit se do pobřežního životního stylu s otevřenýma a zavřenýma očima. Kromě toho se budete nacházet hned vedle přístavu Estepona, což znamená přístup ke kvalitním restauracím, obchodům a službám v docházkové vzdálenosti. Pro vaše pohodlí je součástí této nemovitosti také parkovací místo, které zajistí, že každý aspekt vašich zážitků bude bezproblémový.

Tento penthouse je zkrátka jedinečnou příležitostí pro ty, kteří hledají výjimečný životní styl na pobřeží. Pokud hledáte nemovitost, která kombinuje moderní komfort s panoramatickým výhledem na moře, nehledejte více. Kontaktujte mě ještě dnes a domluvte si návštěvu, abyste sami objevili vše, co tento penthouse nabízí.

Oblíbené

Ref: 232388

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Developerský Projekt
Developerský Projekt
Developerský Projekt
Developerský Projekt
€ 605.000

Terra, San Pedro de Alcantara

2
2
99 m2

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar