Výsledky vyhledávání

Penthouse v Nueva Andalucia, Marbella

€ 695.000

Přehled

  • Updated On:
  • 16 března, 2024
  • 3 Lož.
  • 2 Kou.
  • 103 m2

Popis

Ponořte se do luxusu s tímto nedávno zrekonstruovaným penthousem v Jardines de Andalucia, centrální Nueva Andalucia, Marbella. Tento byt orientovaný na jihovýchod nabízí panoramatické výhledy na horu La Concha a Středozemní moře. S jasným obývacím pokojem, otevřenou kuchyní, třemi ložnicemi a dvěma koupelnami je hlavní ložnice vybavena prostornou šatnou. Vyjděte na svou terasu, která je kompletně vybavena venkovní sprchou, grilem a jídelním prostorem pro ultimátní venkovní bydlení.

Tento klíčový penthouse je plně zařízen a vybaven moderními vymoženostmi jako jsou klimatizace a elektrické rolety. Skladovací místnost poskytuje další prostor a soukromá garáž nabízí možnosti bezpečného parkování. Obyvatelé si mohou užívat společný bazén a nádherně udržovanou komunitní zahradu v tomto uzavřeném komplexu.

Nachází se v docházkové vzdálenosti od vybavenosti jako jsou supermarkety, restaurace a Centro Plaza a krátká jízda od pláží Puerto Banus, tato nemovitost je ideální pro ty, kteří hledají pohodlí a luxus. S pevnou historií pronájmů také představuje lukrativní investiční příležitost.

Oblíbené

Ref: 232245

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Developerský Projekt
€ 605.000

Terra, San Pedro de Alcantara

2
2
99 m2
Luxusní
€ 2.500.000

Moderní Duplex Penthouse, Marbella

3
4
172 m2

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar