Výsledky vyhledávání

Pine Hill Residences, Fuengirola

Od € 299.000

Přehled

  • Updated On:
  • 24 dubna, 2024
  • 3 L.
  • 2 K.
  • 90 m2

Popis

Rezidence Pine Hill kombinují klidné příměstské prostředí s výjimečným vybavením komplexu a ideální polohou, jen pár minut od centra rušné Fuengiroly.

Urbanizace nabízí různé formáty apartmánů dokonale přizpůsobené potřebám každodenního bydlení nebo prázdninového úniku.
Vyvýšená poloha v kombinaci s moderním pojetím andaluské architektury a kompletní nabídkou exkluzivního vnitřního vybavení činí z Pine Hill Residences ideální místo, kde oceníte život na pobřeží Costa del Sol.

Díky pouhým 71 apartmánům si tuto intimní komunitu můžete užívat bez davů a ruchu života v centru města. Terasy nabízejí výhled do krajiny, na moře nebo na hory a harmonicky se propojují s prostornými interiéry, aby maximalizovaly obytný prostor, který si můžete užívat po celý rok.

Exkluzivní vybavení si užijete, aniž byste museli opustit komplex: Spa centrum, fitness centrum, soukromé kino, společenský salonek, business centrum, kyvadlová doprava na pláž.

Fuengirola je dobře zavedené a velmi oblíbené letovisko na pobřeží Costa del Sol. Je to multikulturní destinace, kde španělští i zahraniční obyvatelé plně využívají jeho nádherné pláže, rozmanitou gastronomii a historické památky. V tomto městě si najde něco opravdu každý. Nakupujte značkové zboží v obchodním centru Miramar, strávte den s rodinou ve vodním parku Aqualand, prozkoumejte hrad Sohail nebo římské zříceniny v parku Finca Secretario. Pokud vás Fuengirola někdy omrzí, můžete si užít rychlé a snadné spojení do centra Malagy, tradičního puebla Mijas nebo kosmopolitního města Marbella, vše v čase kratším než 30 minut.

Oblíbené

Ref: 231361

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Developerský Projekt
Od € 625.000

Valley Collection, Fuengirola

3
2
110 m2
Developerský Projekt
Od € 519.000

Higueron Bay Residences, Fuengirola

3
2
115 m2
Developerský Projekt
Developerský Projekt
Od € 574.000

Evergreen Homes, Fuengirola

3
2
150 m2

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar