Výsledky vyhledávání

Pobřežní Oáza v Torremuelle, Benalmadena

€ 1.095.000

Ref: 234010

Přehled

  • Updated On:
  • 18 října, 2023
  • 5 Lož.
  • 4 Kou.
  • 293 m2

Popis

Vítejte v této rozlehlé vile situované na kopci v Torremuelle, která nabízí dechberoucí výhledy na pobřeží a hory Benalmadena Costa. Lokalita je ideální: pár kroků na pláž, vlakovou stanici a do nového racketového centra Torremuelle. Vila má dvě patra s 5 ložnicemi a 4 koupelnami, včetně samostatného apartmánu ideálního pro hosty nebo pronájem.

Nemovitost se může pochlubit několika odpočinkovými zónami v tropické zahradě, krytou terasou vedle bazénu a střešní terasou pro panoramatické výhledy. Otevřený koncept obývacího pokoje a kuchyně se nachází v hlavním patře, spolu s šatnou, jednou ložnicí a dvěma koupelnami. Spodní patro zahrnuje hlavní ložnici, dvě pokoje pro hosty a samostatný apartmán, který má vlastní kuchyň, koupelnu a terasu.

Torremuelle je klidná rezidenční oblast v okouzlujícím městě Benalmadena, známá svým svahovitým terénem s výhledem na Středozemní moře. Čtvrť poskytuje snadný přístup k nezbytným službám a vynikajícím dopravním spojením, což ji činí ideální lokalitou pro klidný, ale přitom propojený životní styl.

Oblíbené

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Developerský Projekt
Developerský Projekt
Doporučená

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar