Výsledky vyhledávání

Pobřežní Vila Torrequebrada, Benalmadena

€ 1.845.000

Ref: 232215

Přehled

  • Updated On:
  • 18 října, 2023
  • 5 Lož.
  • 4 Kou.
  • 410 m2

Popis

Vítejte v této nádherně zrenovované vile v klidné oblasti spodní části Torrequebrada, jen pár kroků od moře. Tento prostorný objekt s pěti ložnicemi, čtyřmi koupelnami a toaletou pro hosty je ideální pro velké rodiny nebo ty, kteří milují pohostinství. Otevřený obytný prostor je zaměřen kolem unikátního vinného sklepa a plně vybavená kuchyň Poggenpohl je vybavena špičkovými spotřebiči.

Zahrada je výrazným prvkem, dokonale upravená tak, aby nabídla klidné útočiště. Je zdobena živými květinami a nabízí úchvatné výhledy na moře směřující k Fuengirole. Nemovitost také disponuje soukromým bazénem, venkovní kuchyní a hlavní ložnicí v horním patře s soukromou terasou s výhledem na moře a zahradu. Pro milovníky golfu je známé golfové hřiště Torrequebrada snadno dostupné.

Tato vila v Benalmadeně poskytuje snadný přístup k plážím, vysoce hodnoceným restauracím a obchodům. Je také nedaleko od jedné z nejlepších mezinárodních škol. S těmito vymoženostmi a svými luxusními prvky je tato vila skvostem na Costa del Sol, jen 20 minut od letiště.

Oblíbené

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Developerský Projekt
Developerský Projekt

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar