Výsledky vyhledávání

Prostorný Řadový Dům s Výhledem, Benahavis

€ 500.000

Přehled

  • Updated On:
  • 3 března, 2024
  • 3 L.
  • 3 K.
  • 234 m2

Popis

Tento dům, se nachází ve čtvrti Paraíso Bellevue v Benahavis, Malaga, nabízí perfektní kombinaci moderního designu, elegantních interiérů a dechberoucích výhledů. S 3 prostornými ložnicemi a 2 koupelnami je tento objekt ideální pro rodiny nebo ty, kteří hledají pohodlný a sofistikovaný životní prostor.

Při vstupu do tohoto domova vás přivítá světlý a prostorný obývací pokoj s elegantním krbem a velkými okny, která zvou množství přirozeného světla, a nabízejí panoramatický výhled na okolní krajinu, hory a golfové hřiště.

Plně vybavená kuchyň je snem každého šéfkuchaře, vybavena špičkovými spotřebiči a pohodlnou jídelní částí. Nemovitost také disponuje samostatnou jídelnou, ideální pro pořádání večírků a speciálních příležitostí.

Ložnice jsou prostorné a mají vestavěné skříně, což zajišťuje dostatek úložného prostoru. Hlavní ložnice zahrnuje koupelnu en suite, což poskytuje soukromý pro relaxaci a odpočinek.

Další významné rysy tohoto luxusního městského domu zahrnují klimatizaci, solárium, elektrické žaluzie a pokročilý systém domácí automatizace. K dalším vybavením patří společný bazén a soukromá zahrada, kde si můžete vychutnat středomořské klima a slunce.

Díky výhodné poloze blízko dopravních spojení a golfových hřišť nabízí tento objekt jak klid, tak snadný přístup do pulzujícího centra města. Ať už hledáte stálé bydliště nebo rekreační dům, tento luxusní městský dům je vrcholem elegance a jistě překoná vaše očekávání.

Oblíbené

Ref: 276269

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Developerský Projekt
Doporučená

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar