Výsledky vyhledávání

Puerto Marina Collection, Benalmadena

Od € 1.490.000

Přehled

  • Updated On:
  • 24 dubna, 2024
  • 3 L.
  • 2 K.

Popis

Nádherné a luxusní zbrusu nové vily se nacházejí v oblíbené oblasti Puerto Marina, Benalmadena, pouhých 300 metrů od moře. Puerto Marina Collection je unikátní koncept tvořený čtyřmi luxusními vilami s moderním a avantgardním designem, luxusními kvalitami a výjimečnými povrchovými úpravami pro zajištění maximálního pohodlí. Nabízejí dokonalou rovnováhu mezi moderností a pohodlím, s jedinečnou a privilegovanou polohou, jen pár kroků od moře.

Nachází se v srdci Benalmádeny, jen pár kroků od známé oblasti Puerto Marina a veškeré občanské vybavenosti. Jen 30 minut od mezinárodního letiště Malaga, stejně jako města Malaga a oslnivé a slavné Marbelly.

Vily se vyznačují otevřenými prostory a velkými okny od podlahy až ke stropu a také minimalistickým designem. Toto uspořádání umožňuje, aby byl dům naplněn světlem po celý den, čímž se spojila příroda a architektura. Jednoduché linie maximalizují pocit pohodlí, vytvářejí prostory pro relaxaci a pohodu, které dokonale splývají s funkčností domova.

Všechny vily mají soukromý výtah, předinstalované solární panely, majestátní nekonečné bazény s výhledem do svěží zahrady, podlahové vytápění, velké garáže a fantastické sklepy s nekonečnými možnostmi.

Jsou rozděleny na přízemí, horní patro, suterén a solárium. Tato poslední oblast si zaslouží zvláštní pozornost, protože vám umožňuje vychutnat si úžasný výhled na moře i na hory v této oblasti. Přesto byly tyto domy vytvořeny tak, aby vyhovovaly potřebám každého majitele a můžete si je upravit podle svých představ.

Oblíbené

Ref: 231459

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Developerský Projekt
Od € 1.500.000

Vila Moana, Benalmadena

4
4
489 m2

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar