Výsledky vyhledávání

Řadový Dům Marbella Golden Mile

€ 770.000

Přehled

  • Updated On:
  • 8 října, 2023
  • 3 L.
  • 3 K.
  • 150 m2

Popis

Vynikající třípokojový, jižně orientovaný městský dům v uzavřené komunitě Arco Iris na Zlaté míli, jen pár minut od Puerto Banus, města Marbella a v pěší vzdálenosti od slavného Puente Romano a některých z nejlepších pláží na Costa del Sol. Tato urbanizace je velmi žádaná a má fantastické udržované zahrady; krásný výhled a společný bazén.

Na vstupní úrovni nemovitosti máte otevřený obývací a jídelní prostor s přístupem na soukromou terasu; a plně vybavenou otevřenou kuchyň. V prvním patře se nachází apartmá pro hosty; ložnice pro hosty s pracovním prostorem; a koupelna pro hosty. Druhé podlaží poskytuje přístup do prostorného hlavního apartmá a na soukromou terasu s panoramatickým výhledem na moře a hory. K dalším prvkům patří klimatizace teplá/studená, vestavěné skříně, elektrické žaluzie, elektrická markýza, soukromé parkovací místo a sklad. Fantastická nemovitost pro celoroční bydlení nebo investici na pronájem.

Oblíbené

Ref: 234003

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Doporučená
Doporučená

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar