Výsledky vyhledávání

Řadový Dům Riviera Beach, Estepona

€ 425.000

Přehled

  • Updated On:
  • 4 října, 2023
  • 3 L.
  • 2 K.
  • 170 m2

Popis

Objevte tento řadový dům orientovaný na jih se třemi ložnicemi v Riviera Beach, Estepona. Nemovitost se nachází v ohraničeném komplexu s komunitními zahradami a plaveckým bazénem a nabízí snadný přístup k plážím, obchodům a restauracím. Vstupní úroveň nabízí otevřený obývací a jídelní prostor s vestavěným krbem, vedle plně vybavené kuchyně a toalety pro hosty.

V patře naleznete hlavní ložnici spolu s dalšími dvěma ložnicemi pro hosty a další koupelnou. Každý prostor je doplněn vybavením jako je klimatizace a vestavěné skříně. Solárium na další úrovni nabízí výhled na plavecký bazén a moře, což ztělesňuje uvolněný pobřežní styl života.

Kryté parkoviště pro jedno vozidlo zvyšuje pohodlí domova, což z něj činí perfektní volbu pro ty, kteří hledají komfort a vybavenost na dosah ruky. Ať už je to jako stálé bydliště nebo prázdninový dům, tento městský dům kombinuje funkčnost s nádechem luxusu.

Oblíbené

Ref: 232229

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Developerský Projekt
Developerský Projekt
Developerský Projekt
Doporučená

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar