Výsledky vyhledávání

Řadový Dům Valle Romano, Estepona

€ 365.000

Přehled

  • Updated On:
  • 4 října, 2023
  • 3 L.
  • 2 K.
  • 159 m2

Popis

Tento krásný městský dům se 3 ložnicemi se nachází ve vyhledávané oblasti Valle Romano jihozápadně od města Estepona, vedle nemocnice a golfového hřiště Azata, přímo v srdci pobřeží Costa del Sol. Jen 15 min od Puerto Banus a Marbella, najdete tento pěkný dům. Jen kousek od něj najdete pláže, obchody a restaurace. Estepona je známá svými barevnými a květinami posetými ulicemi s poezií a malovanými nástěnnými malbami, kterými se můžete procházet a užívat si příjemného středomořského klimatu s více než 300 slunečnými dny ročně.

Tento dům postavený na 3 úrovních nabízí velký a světlý obývací pokoj – jídelnu, 3 ložnice a 2 koupelny (hlavní ensuite) a plně zařízenou kuchyň. Tento útulný dům je ideální pro život v moderním středomořském stylu. Na soukromé terase s nádherným výhledem na moře, golf a hory můžete relaxovat a užívat si čas s přáteli a rodinou. Uzavřený rezidenční komplex má dobře udržované zahrady a společný bazén. Co víc si můžete přát?

Ideální buď jako trvalé bydlení, nebo jako váš příští prázdninový dům, kontaktujte nás pro virtuální prohlídku nebo osobní návštěvu, rádi vám pomůžeme!

Oblíbené

Ref: 232264

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Developerský Projekt
Developerský Projekt
Developerský Projekt
Doporučená

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar