Výsledky vyhledávání

Zrekonstruováný rodinný dům, Estepona

€ 649.000

Přehled

  • Updated On:
  • 16 ledna, 2024
  • 2 L.
  • 2 K.
  • 130 m2

Popis

Tento okouzlující dům byl nedávno zrekonstruován a nachází se ve Villas Andaluzas, soukromém plážovém komplexu, který se ideálně nachází v klidné oblasti na Nové zlaté míli, jen 15 minut jízdy od světoznámého Puerto Banus a jen pár minut chůze od půvabného a malebného města Estepona, známého svými 21 km dlouhými plážemi s modrou vlajkou, vynikajícími restauracemi a tapas bary a moderním sportovním přístavem. Na dosah ruky máte nejen nákupní zóny, nemocnice, lékárny a některé z nejlepších pláží a plážových barů, ale také několik nejlepších golfových hřišť ve Španělsku!

Tento dům, postavený na 2 úrovních, byl nedávno zrekonstruován a proměněn ve fantastickou investiční a nájemní příležitost. Nabízí 2 ložnice, 2 koupelny a kuchyň a několik teras a venkovní prostor o dobré velikosti se soukromou zahradou, kde můžete nasát více než 325 slunečných dní v roce, které Costa del Sol nabízí. Malá uzavřená komunita tvořená 36 vilami má společný bazén, dobře udržované zahrady, soukromý přístup na pláž, senda litoral a místní park V ceně je parkovací místo. Co víc si můžete přát?

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost žít středomořským životním stylem, po kterém jste vždy toužili! Kontaktujte nás pro osobní návštěvu nebo virtuální prohlídku, rádi vám pomůžeme splnit váš sen.

Oblíbené

Ref: 231938

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Developerský Projekt
Developerský Projekt
Developerský Projekt
Doporučená

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar