Výsledky vyhledávání

Santa Clara Homes, Marbella

Od € 1.029.000

Přehled

  • Updated On:
  • 24 dubna, 2024
  • 4 L.
  • 3 K.
  • 160 m2

Popis

Santa Clara Homes je prestižní bytový komplex v jedné z nejexkluzivnějších částí Marbelli, města známého svou nádhernou krajinou a luxusními službami. Díky blízkosti mezinárodních letišť v Malaze a Gibraltar a snadnému přístupu k hlavním silnicím jako jsou A-7 a AP-7 je lokalita ideální. Rezidence se nacházejí v privilegované lokalitě vedle exkluzivního golfového hřiště Santa Clara a nabízejí otevřené plochy s nádherným výhledem na moře a přírodu.

Design domů je inspirován středomořským stylem, s důrazem na přirozené osvětlení a otevřenými prostory, které spojují obývací pokoj a kuchyň. Nabízí se celkem 104 bytů s třemi nebo čtyřmi ložnicemi, které splní i ty nejnáročnější požadavky na luxusní bydlení. Bezpečný komplex přímo u golfového hřiště je obklopen bohatě zalesněnými zahradami, které poskytují dokonalé prostředí pro rodinný odpočinek.

Kromě toho Santa Clara Homes disponuje dvěma velkými bazény s lehátky, kde si můžete vychutnat slunce a klid tohoto exkluzivního prostředí. Tento výjimečný rezidenční komplex nabízí nepřekonatelný životní styl, kde si obyvatelé mohou vychutnávat ty nejlepší okamžiky života obklopeni elegancí a přírodní krásou.

Oblíbené

Ref: 231663

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Doporučená
Developerský Projekt
Od € 605.000

Terra, San Pedro de Alcantara

2
2
99 m2

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar