Výsledky vyhledávání

Solana Village, Mijas

Od € 370.000

Přehled

  • Updated On:
  • 24 dubna, 2024
  • 3 L.
  • 2 K.
  • 120 m2

Popis

Rezidence je postavena na vrcholu kopce s výhledem na Europa Golf Course, v báječné poloze, která poskytuje panoramatický výhled na golfové hřiště a některá z nich až na moře. Všechny byty jsou orientovány na východ nebo na jih, což znamená, že mají dostatek světla po celý den.

Nachází se v blízkosti Club House a Hotel & Spa, kde mohou majitelé nemovitostí v Resortu využívat výhod a slev poskytovaných kartou Privilege Card.

Ideální pro rodiny hledající rekreační dům nebo investory, kteří hledají nemovitost k pronájmu na letní sezónu s dobrou návratností.

Projekt je rozdělen na dvě samostatné parcely se 105 a 90 byty, integrované do společného architektonického konceptu. Golfové apartmány první linie jsou v blízkosti hotelu, Clubhouse a sportovního areálu a SPA.

První fáze již probíhá, se 48 byty v pěti budovách po 3 podlažích.

Všechny apartmány mají velké terasy s prosklenými balkony, takže si můžete plně vychutnat báječný výhled na golfové hřiště a apartmány v přízemí mají také soukromé zahrady s výhledem na bazén, zahrady resortu a golfové hřiště, které areál obklopuje. .

Domy mají moderní rozvody s celkovým konceptem bydlení, kde je využit veškerý prostor, a s velkým obývacím pokojem integrujícím terasu přes velká okna.

Domy jsou plně vybaveny, vestavěnými skříněmi, klimatizací, kuchyňskou linkou se spotřebiči, LED osvětlením a plně vybavenými koupelnami s linkou, zrcadlem a sprchovou zástěnou. K dispozici je také balíček doplňků pro přizpůsobení vašeho domova.

Rezidence je uzavřena a má různé možnosti parkování: venkovní a vnitřní. K dispozici je také bazén pro dospělé, bazén pro malé děti a společné zahrady s výhledem do údolí.

Oblíbené

Ref: 231510

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Developerský Projekt
Od € 389.000

Alya Mijas, Mijas

4
145 m2
Developerský Projekt
Od € 1.190.000

Higueron Collection, Mijas

4
2
170 m2
Developerský Projekt
Od € 578.000

Elysea Suites, Mijas

3
2
110 m2
Developerský Projekt
Od € 360.000

Calanova Collection, Mijas

3
2
105 m2

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar