Výsledky vyhledávání

Solemar, Casares

Od € 288.000

Přehled

  • Updated On:
  • 24 dubna, 2024
  • 2 L.
  • 2 K.
  • 95 m2

Popis

Jedná se o uzavřený projekt s celkem 58 apartmány se 2 nebo 3 ložnicemi, rozmístěnými ve 4 budovách, které nabízejí domy v přízemí se soukromými zahradami, apartmány v prvním patře s výhledem na moře a jsou korunovány exkluzivními penthousemi se 3 ložnicemi s impozantní terasy a úžasný, ničím nerušený výhled na Středozemní moře.

Každý dům je orientován na jihovýchod a všechny mají prostorné terasy, aby co nejlépe využily přirozené světlo a nádherný výhled na moře.

Novostavba má velké, upravené plochy pro rodiny s dětmi a krásně navržený společný bazén.

Ke každému bytu je k dispozici venkovní parkovací stání pod pergolou pro zajištění stínu.

Nabízí domy navržené tak, aby svým obyvatelům poskytovaly maximální pohodlí, s výběrem špičkových materiálů prestižních značek a pečlivě promyšleným designem. Pyšní se dokonalým klimatizačním systémem, který se přizpůsobí teplotě během chladnějších měsíců i těch teplejších a mají optimální odhlučnění mezi domy a exteriérem.

Tyto domy jsou postaveny v souladu s předpisy obsaženými v novém technickém stavebním zákoně (CTE) a jsou v popředí trhu a poskytují nejvyšší úroveň energetické účinnosti.

Komplex se nachází mezi příjezdovými cestami směrem k oblasti Casares a Club House v Dona Julia Golf s přímým pěším přístupem k Playa Ancha s jemným pískem a asi 4 minuty jízdy od Sabinillas a Puerto de La Duquesa, kde budete najděte to nejlepší, co tato oblast může nabídnout v místní kuchyni, sportu a volnočasových aktivitách.

Jako milovníci golfu si budete moci užít proslulý komplex Finca Cortesin, vzdálený necelých 10 minut jízdy autem, a mimo jiné také golfová hřiště Casares, Estepona a La Duquesa.

Oblíbené

Ref: 231483

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Developerský Projekt
Od € 289.000

Abril | Moderní Apartmány u Golfu

2
2
70 m2
Developerský Projekt
Developerský Projekt
Developerský Projekt

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar