Výsledky vyhledávání

Soul Marbella Sunshine Marbella

Od € 642.000

Přehled

  • Updated On:
  • 1 června, 2024
  • 4 L.
  • 3 K.

Popis

Tento rezidenční komplex v exkluzivní oblasti Marbelly nabízí prostorné byty s 2, 3 a 4 ložnicemi a unikátním výhledem na golfové hřiště a Středozemní moře. Byty mají užitkovou plochu od 120 m2 do 220 m2 s možností spojení až do 440 m2. Každý byt má terasu a byty v přízemí i soukromou zahradu. Dále komplex nabízí širokou škálu služeb pod značkou ‚Resort Life‘, včetně 24hodinového concierge servisu, kavárny, coworkingových prostor, moderního posilovny a několika bazénů.

Designové prvky a služby lze individualizovat, včetně volitelných funkcí jako solární terasy s bazénem v penthousech, grilovacích prostor a pergol. Komplex je zároveň zavázán k udržitelnosti, s funkcemi jako aerotermální jednotka, podlahové topení a certifikace spotřeby energie.

Architektura a zahradní design jsou v souladu s okolním přírodním prostředím. Posilovna a wellness centrum jsou vybaveny moderními zařízeními a zahrady jsou osázeny místními rostlinami a aromatickými květinami, což z návštěvy tohoto komplexu činí jedinečný smyslový zážitek.

Oblíbené

Ref: 231675

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Developerský Projekt
Developerský Projekt
Developerský Projekt
Doporučená

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar