Výsledky vyhledávání

Soul, Marbella

€ 405.000

Přehled

  • Updated On:
  • 1 října, 2023
  • 2 L.
  • 2 K.
  • 122 m2

Popis

Tento nový komplex, který tvoří 96 vybraných nemovitostí, nabízí vznešený zážitek z moderního středomořského životního stylu v Marbelle. Tento atraktivní apartmán, který těží z designu, polohy, prostoru a možností trávení volného času, je světlý, jasný a zaplavený přirozeným světlem. Otevřený obývací, jídelní a kuchyňský prostor v kombinaci s prostornou terasou vytváří klidnou a harmonickou atmosféru a zároveň přináší krásný výhled na moře.

Otevřená kuchyně je plně vybavena nejnovějšími spotřebiči s vysokou úrovní kvality. Dům je navržen s využitím všech nejnovějších technologií, které vytvářejí moderní luxusní bydlení a zároveň jsou energeticky úsporné. Nemovitost je vybavena klimatizací, podlahovým vytápěním a domácí automatizací a je postavena podle nejvyšších specifikací.

Tento nádherný byt se 2 přepychovými ložnicemi, 2 koupelnami, z nichž jedna má vlastní koupelnu, má také výhodu všech společných rekreačních zařízení začleněných do projektu, včetně upravených zahrad s velkým bazénem s barem a soláriem a lázeňské zóny s krytým bazénem, saunou, posilovnou a 2 společenskými kluby.

Poloha nemovitosti je vynikající, pouhých 5 minut jízdy na pláž, a díky golfovým hřištím, nákupnímu centru a městu Marbella bude tento apartmán dokončen a připraven k nastěhování v roce 2024.

Oblíbené

Ref: 231189

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Developerský Projekt
Developerský Projekt
Developerský Projekt
Doporučená

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar