Výsledky vyhledávání

South Place, Estepona

Od € 380.000

Přehled

  • Updated On:
  • 24 dubna, 2024
  • 3 L.
  • 2 K.
  • 110 m2

Popis

Váš nový domov vám nabízí snadný přístup ke všem druhům služeb; máte několik parků velmi blízko, nejlepší restaurace v oblasti a sportovní centrum Las Mesas jen 3 minuty od domu. Pokud jde o zdravotní péči, South Bay Las Mesas II je obklopen různými centry, veřejnými i soukromými.

Jedná se o komplex 51 Contemporary Apartments s ideální polohou v oblasti Estepona, pár minut chůze od centra města, se snadným přístupem všemi směry. Mezinárodní letiště Malaga je vzdáleno jen hodinu jízdy a letiště Gibraltar je 30 minut jízdy. Puerto Banus a Marbella jsou o něco více než 20 minut jízdy autem.

Projekt nabízí prostorné a pohodlné apartmány o 2, 3 a 4 pokojích a nádherné terasy s vynikajícími povrchovými úpravami, jako je systém podlahového vytápění a klimatizace. Společné prostory, jako je bazén a dětský bazén, jsou důležité pro to, abyste si mohli užít skvělé počasí po celý rok.

Kvalita nemovitosti je mimořádná a poskytuje vám veškerý komfort a služby na dosah ve zcela výjimečném prostředí. Vlastnosti: Gated Complex Spa & Sauna Community bazény Gymnasium

Oblíbené

Ref: 231641

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Developerský Projekt
Developerský Projekt
Developerský Projekt
Doporučená

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar