Výsledky vyhledávání

South Sand | Velké Terasy ve Městě, Estepona

€ 493.000

Přehled

  • Updated On:
  • 16 března, 2024
  • 2 Lož.
  • 2 Kou.
  • 110 m2

Popis

South Sand představuje unikátní vývojový projekt nabízející domovy s 1 až 4 ložnicemi v Esteponě na Costa del Sol. Každá nemovitost se může pochlubit rozsáhlými terasami a společnými prostory, které jsou navrženy tak, aby maximálně využívaly pohodlí a krásy Estepony. South Sand je synonymem pro klidný životní styl, kde moře a hory jsou na dosah ruky a všechny potřeby každodenního života jsou v pěší dostupnosti.

Tento projekt je ztělesněním architektonického umění, které respektuje přírodní topografii a nabízí výhledy, jež jsou hlavními protagonisty. Komplexní zařízení zahrnují venkovní i kryté bazény, zahrady navržené s důrazem na nízkou spotřebu vody, fitness centrum a společenské prostory pro všechny obyvatele. Interiéry domovů jsou navrženy s ohledem na světlost a prostor, s velkými okny a nezatíženými prostory, které rozšiřují možnosti bydlení v harmonii s přírodou.
South Sand nabízí nejen vynikající polohu a okolí, ale také přímý přístup k nedalekým intimním plážím, kde si můžete v klidu odpočinout. Kromě toho, s rychlým přístupem k dálnici A7 a snadným spojením na letiště v Malaze a Gibraltaru, je South Sand ideálně umístěn pro snadný přístup k bohaté nabídce kulturních a volnočasových aktivit v Marbelle a Malaze. Objevte exkluzivní životní styl v South Sand, kde luxusní bydlení splňuje krásu přírody a pohodlí moderního života.

Oblíbené

Ref: 276271

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Developerský Projekt
Luxusní
€ 1.795.000

Luxusní Dům u Pláže, Estepona

4
3
249 m2
Luxusní

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar