Výsledky vyhledávání

Sphere, Sotogrande

Od € 795.000

Přehled

  • Updated On:
  • 24 dubna, 2024
  • 3 L.
  • 2 K.
  • 130 m2

Popis

Sphere se skládá z 33 luxusních bytů s dvěma, třemi a čtyřmi ložnicemi, navržených s důrazem na pohodlí a pohodu. Třístranné fasády a okna od podlahy až ke stropu zajišťují přirozené osvětlení v každém domě. Prostorný obývací pokoj funguje jako srdce bytu a je propojen s terasami a zahradami, které integrují přírodní prostředí.

Akcent kladou velkorysé terasy a zahrady, které zaručují harmonii mezi interiérem a exteriérem. Velikost teras se pohybuje od 40 m2 do 260 m2 a soukromé zahrady mají až 155 m2.

Celková plocha bytů se pohybuje od 200 m2 u bytů s dvěma ložnicemi až po 330 m2 u bytů s čtyřmi ložnicemi nebo třípokojových penthousů, které přesahují 270 m2. Rezidence Sphere Sotogrande jsou navrženy tak, aby bydlení v nich bylo jedinečným zážitkem.

Byty nabízejí funkční i pohodlné prostory, což vytváří oázu soukromí a smyslového potěšení. Sphere poskytuje širokou škálu polohotelových služeb zaměřených na pohodlí, klid a bezpečnost svých obyvatel. Služby zahrnují péči o stálé i dočasné obyvatele: údržbu domu, přípravu na příjezd rezidenta nebo jeho hostů a každodenní docházku. Nabídka komfortu od Sphere zahrnuje concierge, úklid, údržbu a dokonce i možnost pronájmu.

Oblíbené

Ref: 231534

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Developerský Projekt
Od € 360.000

Emerald Greens, San Roque

3
2
90 m2

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar