Výsledky vyhledávání

Stylový apartmán, Sotogrande

€ 491.000

Přehled

  • Updated On:
  • 1 října, 2023
  • 3 L.
  • 3 K.
  • 198 m2

Popis

Tyto stylové nové apartmány v prestižní oblasti Sotogrande, které povyšují moderní bydlení ve Středomoří na novou úroveň, nabízejí nepřeberné množství zajímavých prvků.

Apartmány jsou v blocích o třech podlažích a představují pozoruhodnou moderní architekturu v přírodním ráji obklopeném zelení v privilegovaném sídlišti Sotogrande, jedné z nejlepších adres ve Španělsku.

Tento atraktivní komplex – v současné době ve výstavbě – bude zahrnovat 102 bytů se 3 nebo 4 ložnicemi a s 200 m2 světlého, světlého a moderního obytného prostoru. Tento apartmán se 4 ložnicemi má 4 koupelny s vlastním sociálním zařízením, fantastický otevřený obývací prostor a veškeré moderní vymoženosti včetně klimatizace, dvojitého zasklení a nejmodernější kuchyně.

Komplex se nachází v enklávě přírodních lesních pozemků, čímž se moderní design krásně snoubí s přírodním prostředím. Ze zástavby vede cesta do okolních stromových porostů, která umožňuje velkolepé procházky přírodou.

Komplex nabízí úžasné společné prostory včetně svěžích, upravených zahrad, bazénu, posilovny a padelových tenisových kurtů.
Každá nemovitost se prodává s garážovým stáním pro 2 auta.

Oblast Sotogrande je po celém světě známá jako exkluzivní sídlo nabízející to nejlepší pro volný čas, s mezinárodními hřišti na pólo, mistrovskými golfovými hřišti, exkluzivními nemovitostmi a krásným rekreačním přístavem a plážovým klubem. Tyto báječné nové moderní domy, jejichž dokončení je plánováno na rok 2021, musíte vidět. Gibraltarské letiště je vzdáleno 40 minut jízdy autem.

Oblíbené

Ref: 231170

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Developerský Projekt
Developerský Projekt
Developerský Projekt
Doporučená

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar