Výsledky vyhledávání

Sun Life II, Marbella

Od € 502.500

Přehled

  • Updated On:
  • 24 dubna, 2024
  • 2 L.
  • 2 K.
  • 150 m2

Popis

Sunlife je luxusní bytový komplex situovaný v exkluzivní oblasti Santa Clara Marbella, v těsné blízkosti prestižního golfového klubu Santa Clara. Díky orientaci a designu dvouúrovňových teras nabízí nádherné výhledy na moře a golfové hřiště. Komplex je navržen tak, aby maximálně vyhovoval svým obyvatelům, a nabízí širokou škálu společných služeb, včetně venkovního bazénu, chill-out zóny s barem a moderního fitness centra. Byty a vily disponují 2–5 ložnicemi, s velikostí začínající od 136 m2 a s terasami o rozloze 60 m2.

Vybavení domů zahrnuje en-suite koupelny, hostitelské toalety a plně vybavené kuchyně otevřeného typu. K dispozici je také široká škála služeb včetně 24hodinového concierge servisu, wellness centra, kávy a coworkingové zóny. Pro obyvatele je k dispozici exkluzivní aplikace, která usnadňuje přístup k různým službám.

Architektura Sunlife je moderní reinterpretací středomořských hodnot. Velká okna propojují interiér s exteriérem a povzbuzují přirozené nasvícení vnitřních prostor. Venkovní prostory, zahrady, terasy a střešní chill-out zóny dále zvyšují pocit luxusu a komfortu.

Oblíbené

Ref: 231669

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Doporučená
Developerský Projekt
Od € 605.000

Terra, San Pedro de Alcantara

2
2
99 m2

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar