Výsledky vyhledávání

Sun Life | Krásné Výhledy, Marbella

Od € 790.000

Přehled

  • Updated On:
  • 25 května, 2024
  • 4 L.
  • 3 K.
  • 210 m2

Popis

Tento projekt se nachází na pobřeží Costa del Sol a nabízí úžasný výhled na moře, golf a západ slunce. Je to pár minut od Marbelly a Puerto Banus, s letištěm pouhých 35 minut. Projekt má výhled na prestižní golfové hřiště Santa Clara a poskytuje exkluzivní životní zážitek na vysoké úrovni.

Projekt nabízí vícegenerační domy o velikosti 4+1 o velikosti 210 (+ 55) m2 a dvojvily o velikosti 245 m2. Všechny domy zahrnují služby „Resort Life“ a mají přístup do komunitní garáže. Budovy jsou navrženy tak, aby všechny domy měly přímý výhled na moře.

Komplex nabízí exkluzivní možnosti přizpůsobení pro váš domov, včetně kompletního balíčku solária se střešním bazénem, grilem, pergolou a dalšími. Je energeticky úsporný s aerotermickým vytápěním, dvouproudým větráním s rekuperací tepla, podlahovým vytápěním, dvojitým zasklením s přerušením tepelného mostu a certifikací spotřeby energie.

Obyvatelé mají přístup k řadě služeb včetně 24hodinové služby concierge, posilovny, centra pro e-kola, krytého bazénu, lázní, kontrolovaného vstupu, středomořských zahrad, krytých nezávislých garáží, skladu a funkcí chytré domácnosti. Projekt také nabízí moderní pracovní prostor dostupný exkluzivně všem rezidentům a exkluzivní APP s širokou škálou služeb.

Oblíbené

Ref: 231670

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Doporučená
Developerský Projekt
Od € 605.000

Terra, San Pedro de Alcantara

2
2
99 m2

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar