Výsledky vyhledávání

SUNRISE, Marbella

€ 1.175.000

Přehled

  • Updated On:
  • 2 října, 2023
  • 4 L.
  • 3 K.

Popis

Tento developerský projekt v exkluzivní čtvrti Santa Clara Marbella nabízí řadové vily s výjimečným výhledem na golfové hřiště Santa Clara. S ideální polohou jen 5 minut od centra Marbelly a s jedinečným výhledem na Středozemní moře, tato lokalita nabízí dokonalou kombinaci luxusu a přírody. Vily disponují čtyřmi ložnicemi, terasou, soukromou zahradou a bazénem. K dispozici jsou i komunitní garáže a další úložné prostory. Komplex nabízí širokou škálu služeb, od concierge servisu až po kavárny, coworkingové prostory, posilovny a bazény.

Vily lze přizpůsobit podle individuálních potřeb, s možností výběru ze tří různých designových stylů a různých dispozic. Kromě toho jsou k dispozici volitelné prvky jako solární balíček, grilovací stanice, pergoly a další.

Tento projekt klade velký důraz na udržitelnost, včetně aerotermálních jednotek, podlahového vytápění a certifikace spotřeby energie. Architektura je navržena tak, aby byla v harmonii s přírodním prostředím, a kombinuje moderní i tradiční středomořské prvky pro dosažení funkčnosti, energetické efektivity a technologické vyspělosti.

Oblíbené

Ref: 231671

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Developerský Projekt
Developerský Projekt
€ 925.000

El Duende, Estepona

4
3
380 m2
Developerský Projekt
Od € 5.980.000

Black Pearl, Marbella

4
4
500 m2
Developerský Projekt

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar