Výsledky vyhledávání

Sunset Bay, Estepona

Od € 337.000

Přehled

  • Updated On:
  • 8 června, 2024
  • 3 L.
  • 2 K.
  • 105 m2

Popis

Sunset Bay Estepona je exkluzivní rezidenční komplex situovaný v jedné z nejlepších oblastí Costa del Sol, pouhých 300 metrů od pláže a 5 minut jízdy od centra města Estepona. Tento komplex je v blízkosti luxusních přístavů jako Estepona Marina a Puerto Banus a obklopují jej renomované golfové kluby. Navíc, všechny nezbytné služby, od nemocnice po obchody a školy, jsou doslova na dosah ruky.

Rezidence nabízí 41 bytů s 1, 2 nebo 3 ložnicemi s panoramatickým výhledem na moře a jihozápadní orientací. K dispozici jsou dva bazény s lehátkovou zónou, upravené zahrady, venkovní posilovnu a další společenské prostory pro relaxaci a sport.

Sunset Bay je snadno dostupný z letišť v Gibraltaru a Malaze, což ji činí ideálním místem pro život nebo dovolenou. S možností výběru mezi našimi penthousy s velkými terasami nebo přízemními byty s vlastními zahradami, Culmia Sunset Bay Estepona je vaším budoucím domovem, navrženým tak, aby splnil všechna vaše očekávání.

Oblíbené

Ref: 231648

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Developerský Projekt
Developerský Projekt
Developerský Projekt
Doporučená

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar