Výsledky vyhledávání

Terra, San Pedro de Alcantara

Od € 605.000

Přehled

  • Updated On:
  • 24 dubna, 2024
  • 2 L.
  • 2 K.
  • 99 m2

Popis

Terra je nový rezidenční apartmán s 2 až 4 ložnicemi a penthousy se 4 ložnicemi a 2 a 3 koupelnami, pouhých 700 metrů od promenády a 500 metrů od starého města San Pedro de Alcántara, v nové expanzní zóně k moři Marbella vedle Puerto Banus s názvem NUEVA ALCÁNTARA.

Terra nabízí domovy navržené tak, aby poskytovaly maximální pohodlí svým majitelům, s výběrem materiálů nejvyšší kvality a prestižních značek, stejně jako pečlivou pozornost věnovanou jejich designu. Dále zahrnují dokonalou klimatizaci, která se přizpůsobí jak chladným, tak teplým měsícům, a optimální zvukotěsnost mezi byty a vnějším prostředím.

Jejich výstavba podle směrnic nového Technického stavebního kodexu (CTE) tyto domy staví do čela trhu, protože nabízejí některé z nejvyšších úrovní energetické účinnosti.

Oblast má prostorné a moderní třídy s cyklostezkami, zahradami, veřejnou dopravou a je obklopena obchody a restauracemi.

Stručně řečeno, nové rezidenční bydlení s výhodami vysoce kvalitního rezidenčního prostředí, strategicky umístěné vedle Puerto Banus, za opravdu neopakovatelnou cenu.

Oblíbené

Ref: 267102

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Luxusní
€ 2.500.000

Moderní Duplex Penthouse, Marbella

3
4
172 m2

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar