Výsledky vyhledávání

The Heights, Estepona

€ 1.895.000

Ref: 231531

Přehled

  • Updated On:
  • 2 října, 2023
  • 3 Lož.
  • 3 Kou.
  • 500 m2

Popis

The Heights je luxusní developerský projekt 11 exkluzivních vil, zasazených do chráněného areálu golfového klubu. Tyto báječné domy se nacházejí na vynikajícím místě, v první linii golfového hřiště La Resina.

Každá vila byla pečlivě navržena v kombinaci současné architektury s elegantními, moderními interiéry a otevřenými dispozicemi. Díky vyvýšené poloze a rozsáhlým proskleným fasádám si zaručeně užijete nádherné výhledy na Středozemní moře.

The Heights byl navržen tak, aby maximalizoval bydlení uvnitř i venku. Přirozené světlo zaplavuje každý kout nemovitosti a každý obytný prostor byl pečlivě navržen tak, aby plynule přecházel ze stylového interiéru na obrovské venkovní terasy. Tyto prostorné vily se rozkládají na 2 podlažích a mají dvojité vysoké stropy v obývacím pokoji, což zvyšuje pocit prostoru a světla. Chytré použití skla zajišťuje, že výhledy přes zahradu a ven směrem k obzoru jsou vždy bez překážek.

La Resina se nachází ve Zlatém trojúhelníku na pobřeží Costa del Sol, jen pár minut od úžasného města Estepona a luxusních letovisek Marbella a Puerto Banus. Zde si zaručeně užijete život naplno. Dopřejte si vyhlášené restaurace s hvězdou Michelin, světoznámé plážové kluby se všemi možnostmi nakupování a trávení volného času, na které si vzpomenete. La Resina má dobré spojení se 2 mezinárodními letišti na pobřeží. Na letiště Gibraltar se dostanete za 30 minut a na letiště Malaga za pouhých 45 minut jízdy.

Oblíbené

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Luxusní
€ 1.990.000

Moderní Dům u Pláže v Esteponě

4
3
249 m2
Developerský Projekt
€ 925.000

EL DUENDE, Estepona

4
3
380 m2
Doporučená
Developerský Projekt

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar