Výsledky vyhledávání

Tiara La Quinta golf, Benahavis

Od € 897.000

Přehled

  • Updated On:
  • 24 dubna, 2024
  • 3 L.
  • 4 K.
  • 200 m2

Popis

Tento krásný komplex nabízí výběr exkluzivních, zcela nových apartmánů, které vám poskytnou luxusní a klidný životní styl v úžasné obci Benahavis, která tvoří „zlatý trojúhelník“ nemovitostí s Marbellou a Esteponou.
Z tohoto nádherného apartmánu, který se nachází na vyvýšeném místě, budete moci pozorovat jednu z nejkrásnějších krajin na pobřeží Costa del Sol. Komplex se skládá z 56 exkluzivních nemovitostí se třemi a čtyřmi ložnicemi a panoramatickým výhledem na moře, které jsou rozmístěny v 7 blocích zasazených do obrysu svahu, což všem nemovitostem poskytuje nejlepší možný výhled.

Projekt zahrnuje pouze 2 nemovitosti na každém patře, což každému apartmánu poskytuje soukromí a klid. Každá nemovitost je dokonale navržena a po celou dobu se stará o vaši pohodu a komfort. Apartmán se skládá ze světlého a světlého otevřeného obytného prostoru o rozloze 144 m2 na 1 úrovni a dalších 58 m2 teras. Apartmán s elegantní, plně vybavenou otevřenou kuchyní s nejmodernějšími spotřebiči má také klimatizaci, podlahové vytápění a je navržen s ohledem na energetickou účinnost.
Tři ložnice jsou stylově navrženy a byt je doplněn 4 krásnými moderními koupelnami, přičemž hlavní ložnice zahrnuje také designovou šatnu.

Z velkolepého balkonu s výhledem na moře se naskýtá působivý výhled na celé pobřeží a záliv Marbella až po Gibraltarskou skálu s Afrikou v pozadí, což z něj činí ideální místo pro moderní středomořský životní styl. K nemovitosti náleží vyhrazené parkovací místo v podzemní garáži. Tento komplex, doplněný 3 bazény a společným pracovním prostorem pro obyvatele, si rozhodně nenechte ujít.

Oblíbené

Ref: 231243

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Developerský Projekt
Od € 620.000

Marbella Club Hills, Benahavis

3
2
120 m2

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar