Výsledky vyhledávání

Tierra Viva Vily – Lamborghini, Benahavis

Od € 3.600.000

Přehled

  • Updated On:
  • 24 dubna, 2024
  • 4 L.
  • 4 K.
  • 650 m2

Popis

Tierra Viva Benahavís – Costa Del Sol je luxusní rezidenční komunita inspirovaná ikonickým designem Automobili Lamborghini. Tato komunita, usazená v srdci Costa Del Sol, oblasti oslavované celoročním mírným klimatem a blízkostí hlavních španělských a evropských destinací, slibuje jedinečný životní zážitek. Samotné Costa Del Sol je pulzující region, který se může pochlubit stylovými kluby, restauracemi, hotely, nákupními zónami, exkluzivními přístavy a nedotčenými plážemi. V tomto regionu Benahavís vyniká jako jedna z nejbohatších španělských obcí, obklopená elitními golfovými kluby a resorty, díky čemuž je vyhledávaným místem pro investice do nemovitostí. Komunita Tierra Viva je strategicky posazena na poklidných kopcích u Los Jaralillos v exkluzivní oblasti Benahavís, pouhých 8 minut od Marbelly a 5 minut od pobřeží.

Automobili Lamborghini, která byla založena v roce 1963, nastavila standard pro luxusní supersportovní vozy a spojila inovativní technologii s futuristickým designem. Tato esence je hladce integrována do architektonického étosu Tierra Viva. Rezidenční komplex se skládá z 53 odlišných vil, z nichž každá je umístěna v různých výškách a nabízí obyvatelům panoramatický výhled na Středozemní moře. Tyto vily jsou rozděleny do kategorií na základě jejich designu a velikosti: Diamante Villas s 6 ložnicemi, Zafiro Villas s 5 ložnicemi a Esmeralda Villas se 4 ložnicemi. Kromě úchvatných výhledů je každá vila vybavena zařízením, jako jsou soukromé bazény, parní a saunové místnosti a domácí kina. Pro zajištění bezpečnosti a pohody svých obyvatel je komunita monitorována 24/7 prémiovými bezpečnostními službami. Samotné vily jsou postaveny z nejkvalitnějších materiálů, včetně betonových obvodových zdí, oken s dvojitým zasklením a nejmodernějších systémů chlazení a vytápění. Interiéry zdobí místní mramor, porcelánové dlaždice, stěny omítnuté emulzní barvou a elegantní sádrové stropy.

Oblíbené

Ref: 231372

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Developerský Projekt
Doporučená

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar