Výsledky vyhledávání

Tradiční Andaluská Vila, Marbella

€ 4.900.000

Přehled

  • Updated On:
  • 16 března, 2024
  • 5 Lož.
  • 5 Kou.
  • 1,022 m2

Popis

Tato tradiční vila nejvyšší kvality je nádherně umístěna v Marbella Hill Club na prestižní Zlaté míli a nabízí panoramatické výhledy na pobřeží a Středozemní moře, a to vše s naprostým soukromím a orientací od východu k jihu. Velkolepá sdílená příjezdová cesta vede k vchodu na nádvoří a k chodbě s vysokými stropy. Přízemí nabízí prostornou obývací část, oddělenou jídelnu, televizní pokoj a okamžitý přístup k otevřeným a krytým terasám, bujnou zahradu a velký soukromý bazén.

Dům má moderní, plně vybavenou kuchyň se spotřebiči vysoke kvality, druhou kuchyň a prádelnu. Nabízí dva pokoje pro hosty s vlastní koupelnou v přízemí a ložnici s oddělenou šatnou a dalšími dvěma pokoji s vlastní koupelnou v prvním patře. V nižším patře je garáž pro pět aut.

Vila je postavena podle vysokých stavebních specifikací a nabízí klimatizaci s vytápěním, podlahové vytápění v hlavním a prvním patře a systém prostorového zvuku. Vše je vzdálené jen pár minut od pláže, Puerto Banus a centra Marbella.

Oblíbené

Ref: 233416

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Luxusní
Doporučená
€ 2.250.000

Vila s Výhledem na Moře a Hory

5
5
201 m2
Luxusní

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar