Výsledky vyhledávání

Twinsenses Villas | Kvalitní Soukromé Vily, Estepona

Od € 1.520.000

Přehled

 • Updated On:
 • 22 května, 2024
 • 4 L.
 • 3 K.
 • 419 m2

Popis

Exkluzivní kolekce 15 soukromých vil se čtyřmi ložnicemi se nachází na prestižní New Golden Mile na Costa del Sol. Vily se nacházejí v blízkosti známého přístavu Puerto Banús a Marbelly.

Design

Vily jsou vytvořeny s nejvyšší kvalitou a inovativním designem, což nastavuje nový standard pro soukromé luxusní domy v této oblasti. Rozsáhlá okna od podlahy ke stropu maximalizují přirozené světlo a nabízejí úchvatné výhledy na okolní krajinu. Velké obepínající terasy a přírodní dřevěné prvky spojují vnitřní a venkovní obytné prostory, což je znakem životního stylu jižního Španělska.

Vybavení

 • Velký venkovní bazén o délce přes 40 metrů, obklopený slunečními plochami a krásně upravenými zahradami.
 • Plně vybavená posilovna, sauna, Hammam a vyhřívaný krytý bazén/spa pro nadšence do fitness.
 • Salonek a pracovní prostor pro společenské nebo pracovní aktivity ve stylovém prostředí.
 • Dětské hřiště pro mladé obyvatele k objevování.

Interiér

Interiéry vil jsou pečlivě naplánovány pro snadné a pohodlné bydlení. Přízemí nabízí prostorný roh obývacího pokoje obklopený sklem, se třemi rozměrnými okny od podlahy ke stropu, které poskytují malebné výhledy na zahradu. Přilehlá jídelna také nabízí výhledy na zahradu a příjemnou atmosféru pro uvolněné obědy a přátelské večeře. Kuchyň, umístěná v zadním rohu, je plně vybavena kvalitními spotřebiči značky SIEMENS a pracovními plochami DEKTON, včetně ostrůvku, který nabízí funkčnost a krásu.

Plovoucí schodiště vede do horního patra, kde velké střešní okno naplňuje prostor hojným slunečním světlem. Toto patro hostí tři prostorné ložnice, z nichž každá má vlastní koupelnu s luxusními sprchami. Hlavní apartmá zabírá jihovýchodní roh, s rozlehlým rozvržením, které zahrnuje dvojité umyvadlo, luxusní vanu, sprchu a honosnou šatnu. Okna od podlahy ke stropu se otevírají na rozlehlou obepínající terasu s panoramatickými výhledy na zahradu.

Venek

Každá vila je situována na velkorysém pozemku s upravenými zahradami, které zahrnují soukromé infinity bazény. Venkovní prostor zahrnuje gurmánskou kuchyň, ideální pro intimní večery pod hvězdami. Vysoce kvalitní povrchy, jako je přírodní kámen, dřevěné panely a nerezová ocel, zlepšují moderní estetiku a přidávají prostoru teplo a sofistikovanost.

Přizpůsobení

Suterén nabízí nekonečné možnosti přizpůsobení. S dostatkem přirozeného světla skrze velká okna a střešní okno může být prostor nakonfigurován na další ložnice, soukromé kino, posilovnu, hernu, bar nebo vinný sklep. Koupelna a Hammam dokončují tento všestranný prostor.

Lokalita

Pověst New Golden Mile jako módní destinace je posílena blízkostí k Marbella a Puerto Banús. Estepona, známá jako ‚Zahrada Costa del Sol,‘ přidává oblasti na přitažlivosti. Vily jsou pohodlně umístěny poblíž golfových hřišť, pláží, supermarketů, škol, bank a lékáren. Nedaleké bary a restaurace nabízejí bohatství gurmánských možností, od čerstvých mořských plodů po haute cuisine.

Udržitelnost

Tyto vily jsou navrženy s ohledem na udržitelnost a energetickou účinnost. Použitím tradičních materiálů jako beton, kámen, ocel, dřevo a sklo, kombinovaných s moderními stavebními technologiemi, zajišťují vily prvotřídní povrchy a urychlené harmonogramy.

Další vlastnosti zahrnují vysoce kvalitní venkovní tesařské práce s velkými fixními panely, bez tepelného mostu, a domotický systém integrovaný s technologií Loxone Smart Home. Koupelny jsou vybaveny ROCA armaturami a kuchyně značky MOBALCO se spotřebiči SIEMENS.

Platební Podmínky

 • Rezervační smlouva: 15 000 €
 • PPC (30 dnů od rezervace): 30 %
 • Před 30. srpnem 2024: 15 %
 • Před 30. lednem 2025: 5 %
 • Dokončení (3. čtvrtletí 2025): 50 %

Tyto vily nabízejí jedinečnou příležitost vlastnit luxusní soukromou rezidenci na úžasném místě poblíž golfových hřišť, pláží a prvotřídních destinací na Costa del Sol.

Neváhejte nás kontaktovat pro další informace nebo si sjednejte prohlídku této či mnoha dalších nemovitostí (máme přístup ke všem nemovitostem na trhu Costa del Sol).

Oblíbené

Ref: 302182

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Developerský Projekt
Developerský Projekt
Doporučená
€ 1.795.000

Luxusní Dům u Pláže, Estepona

4
3
249 m2
Developerský Projekt
€ 925.000

El Duende, Estepona

4
3
380 m2

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar