Výsledky vyhledávání

Úžasná Vila La Quinta, Benahavis

€ 11.000.000

Přehled

  • Updated On:
  • 4 října, 2023
  • 6 L.
  • 7 K.
  • 934 m2

Popis

Toto mistrovské dílo moderní architektury, známé jako Big Daddy, se nachází na kopcích La Quinta v exkluzivní uzavřené komunitě The Hills. Vila, postavená s jedinečným designem a bezkonkurenční kvalitou konstrukce, nabízí výbušný panoramatický výhled, který se táhne přes moře až k africkému pobřeží.

Nejmodernější design zahrnuje rozsáhlé moderní otevřené prostory, které se hladce snoubí s ohromujícím bazénem s nulovým okrajem, který sám o sobě směřuje k venkovnímu kinu doplněnému venkovní kuchyní a jídelními prostory. K bohatství přispívá i luxusní wellness centrum umístěné v suterénu, které je vybaveno krytým bazénem, parní lázní, saunou a masážními místnostmi. Vnitřní posilovna a zábavní místnost dále zvyšují atraktivitu vily. Každý detail byl pečlivě navržen tak, aby předčil všechna očekávání.

Vila se může pochlubit celkem 6 ložnicemi, včetně velkolepé hlavní ložnice, která nabízí nádherný výhled na moře. Hlavní apartmá doplňuje podstatná, na míru navržená šatna, která vede do luxusní koupelny a vytváří útočiště pohodlí a elegance.

Oblíbené

Ref: 232391

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Developerský Projekt
Doporučená
Developerský Projekt
Od € 13.500.000

Mansion La Zagaleta, Benahavis

8
9
1,900 m2

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar