Výsledky vyhledávání

ÚŽASNÉ SÍDLO S PANORAMATICKÝM VÝHLEDEM NA MOŘE A HORY

€ 35.000.000

Přehled

  • Updated On:
  • 16 března, 2024
  • 16 Lož.
  • 16 Kou.
  • 2,001 m2

Popis

Zažijte dokonalý luxus v tomto sídle, které je mistrovsky navrženo jako kombinace umění, architektury a techniky. Tato nemovitost se nachází v nejlepším místě marbellské Zlaté míle a nabízí panoramatický výhled na Středozemní moře a pohoří Sierra Blanca.

Vstupte dovnitř do velkolepého salonu s odlišnými obývacími prostory, centrálním lustrem a dvěma otevřenými krby. K němu přiléhá koktejlový bar na míru vybavený špičkovým zařízením. Součástí sídla je gurmánská kuchyně se špičkovými spotřebiči, která vede do jídelny s výhledem na moře a zahrady.

Stejně působivý je i venkovní areál, který se pyšní velkým bazénem, hřištěm na paddleboard a několika terasami s andaluskými architektonickými prvky. Hlavní ložnice je místem s úžasným výhledem na moře, jedinečnou koupelnou s měděnou vanou a přímým vstupem do venkovní vířivky.

Pro zábavu a wellness je ve spodním patře k dispozici kino, bar, hammam SPA, krytý bazén, posilovna a dokonce i bowlingová dráha. Vysoký standard luxusu nemovitosti udržuje samostatný dům pro hosty se 7 ložnicemi.

Oblíbené

Ref: 232259

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Luxusní
Doporučená
€ 2.250.000

Vila s Výhledem na Moře a Hory

5
5
201 m2
Luxusní

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar