Výsledky vyhledávání

Úžasný Luxusní Dům na Golden Mile, Marbella

€ 1.790.000

Přehled

  • Updated On:
  • 4 října, 2023
  • 4 L.
  • 3 K.
  • 213 m2

Popis

Tento nádherný řadový dům má prestižní polohu ve vážené Altos de Puente Romano na Zlaté míli v Marbelle. Díky velkému množství venkovního prostoru, včetně soukromých teras pro stolování a relaxaci pod širým nebem, je tato nemovitost ideální pro zábavu hostů.

Solárium nabízí dechberoucí výhledy do okolí a poskytuje klidné útočiště, kde si můžete vychutnat úžasný výhled do okolí. Uvnitř je interiér krásně navržen s vytříbeným nábytkem a pečlivým důrazem na detail. Otevřená dispozice v přízemí nabízí plně vybavenou moderní kuchyni s nejmodernějšími spotřebiči a nádhernými povrchovými úpravami. Rozsáhlý obytný prostor nabízí útočiště pro relaxaci, zdobený jemnou neutrální barevnou paletou.

Tento dům se skládá ze 4 úžasných ložnic, z nichž každá je pečlivě navržena s maximální péčí. Nachází se v zabezpečené uzavřené komunitě, je zaručeno soukromí a bezpečnost. Obyvatelé se mohou také těšit na společný bazén uprostřed pečlivě udržované zahrady. Tato nemovitost má výhodnou polohu na Zlaté míli a nabízí snadný přístup k řadě zařízení a je jen kousek od nedotčených pláží Marbelly.

Oblíbené

Ref: 232426

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Doporučená

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar